استودیو هنری آلفا

_

پروانه یوسفیان هستم ، زاده 22 روز از آخرین ماه بهار سال 1366 . فارغ التحصیل مقطع کارشناسی در رشته ارتباط تصویری (گرافیک) . بر آن شدم تا با سبک نگاه متفاوتی به درون ، به هسته مرکزی وجود و درک آگاهی جاری در نظام هستی ، راه نوینی در دریافت و خلق ایده های نوین ارتباطی و تصویری هموار گردد . چرا که تصویر و ایده های نوآورانه در بیرون ، تجلی ارتباط هماهنگ و عمیق با درون و ایجاد یک هویت ماندگار را سبب میشود .

تا خلق یک هویت بصری ماندگار با شماییم .

طراحی و رشد کسب و کار شما

_

هر مدیری به طراحی نیاز دارد ، نمی توانید بدون آن ،کسب و کاری را رشد دهید . ولی طراحی چیست؟
بسیاری تصور می کنند در طراحی همه چیز مربوط میشود به پرداختن به ظواهر،در حالی که کارایی است که اهمیت دارد. ( استیو جابز)
ما میخواهیم ((مشتری مدار )) باشیم و چیزی که درباره اش صحبت می کنیم عمیق تر و شخصی تر است .  فهمیدن مشتریان به عنوان افراد واقعی با مسئله های واقعی ، نه دیدن آنها به عنوان اهدافی برای فروش یا مجموعه ای از آمارهای جمعیت شناختی مانند سن ، سطح درآمد یا وضعیت تاهل .
این رویکرد مستلزم داشتن فهمی از نیازها و خواسته های مشتریان هم در سطح احساسی و هم در سطح    (( منطقی)) است . ما انسان هستیم و نخستین واکنش های ما تحت تاثیر محاسباتمان نیست بلکه از احساسات نشئت می گیرد. طراحی های عالی الهام بخشند ،آنها مارا در سطح احساسی درگیر می کنند.
تفاوت بین طراحی های عالی و آنهایی که صرفا قابل قبولند ،در این است که طراحی های عالی مارا به چیزی بهتر فرا می خوانند. طراحی عالی ،در تلاقی محدودیت،امکان و احتمال رخ می دهد و اینها عناصر اصلی خلق طراحی های نو آورانه زیبا و کاربردی هستند.اما اینکه با کدام یک از اینها شروع کنیم اهمیت بسیاری دارد. اگر مفهوم رشد در گرو ابداع است و فرض های ما در مورد محدودیت ها تخیلمان را محدود می کند ،پس فرانسوی اینها را دیدن بالاترین اولویت را دارد.

استودیو هنری آلفا

با ما بیشتر دیده شوید …

58+نمونه کارها
68+مشتریان
7+سال سابقه کار
8+پروژه در حال اجرا

اجازه ندهید محدودیت های خیالی تان ، قابلیت های شما را محدود کند . ارتباط عمیق با کسانی که با آنها کار می کنید ، هدف قرار دهید و به دنبال فرصت ها باشید ، نه کمال . طراحی ، تجربه انسانی را به مانند معیار تصمیم گیری اش همیشه مرتب و به هم ریخته می انگارند و عینیت حقیقی را به عنوان توهم در نظر میگیرد . ‌واقعیت همیشه برای طراحان توسط مردمانی ترسیم می‌شود که آن را زندگی کنند . شما دیگر در شرایط ساده و آشنای همیشگی نیستید . در محیط غیر قابل پیشبینی امروز که در حال تغییر است به دلیل تفاوت هایی که مطرح کردیم کسب و کارها دقیقا به طراحی نیاز دارند. طراحی یعنی عمل کردن ، در صورتی که کسب و کارها اغلب در مرحله حرف زدن می مانند .
استودیو هنری آلفا با کانسپت تکامل ، پای به عرصه دیزاین و خلاقیت تصویری نهاد تا در حیطه آموزش هنرجویان و هنر دوستان و همچنین در صنعت تبلیغات در کنار کسب و کارهای شما عزیزان باشیم و کمک کنیم تا بیشتر دیده شوید و در عصر تکنولوژی که اکثر کسب و کارها برای تبلیغات در حوزه آنلاین به صنعت دیجیتال مارکتینگ روی آورده اند ، در استودیو هنری آلفا طراحی گرافیک بخش بزرگی از فعالیت های مرتبط را پشتیبانی می کند .